ՀԱՅՏՆԻ ԵՆ ԱՌԱՋԻՆ ԽՄԲԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅԱՆ ՀԵՏԱՁԳՎԱԾ ՀԱՆԴԻՊՈՒՄՆԵՐԻ ՕՐԵՐԸ
ՀՖՖ Մրցումների կազմակերպման ու անցկացման բաժինը հաստատել է Հայաստանի Առաջին խմբի առաջնության 3-րդ, 7-րդ, 12-րդ և 13-րդ տուրերից հետաձգված հանդիպումների, ինչպես նաև մրցաշրջանի գարնանային հատվածի 18-րդ և 19-րդ մրցափուլերի հանդիպումների օրերը և ժամերը։
Այսպիսով, 7-րդ տուրից հետաձգված ԲԿՄԱ - «Ուրարտու-2» հանդիպումը նշանակված է փետրվարի 26-ին։ Այդ խաղը կկայանա ՀՖՖ Տեխնիկական Կենտրոն-ակադեմիայում և կմեկնարկի 14։00-ին։
Կրկին ԲԿՄԱ-ի հետ, բայց արդեն առաջնության երկրորդ հատվածի մեկնարկային 18-րդ տուրի շրջանակում կմրցենք մարտի 3-ին։ «Ուրարտու» մարզաբազայում այս հանդիպումը կմեկնարկի 14։00-ին։
Հաջորդ՝ 19-րդ տուրում էլ «Ուրարտու-2»-ի տղաները Էջմիածնի ֆուտբոլի ակադեմիայում կհյուրընկալվեն «Վեստ Արմենիային»։ Հանդիպումը կկայանա մարտի 7-ին, ժամը՝ 14։00-ին։

ИЗВЕСТНЫ ДАТЫ ОТЛОЖЕННЫХ МАТЧЕЙ ПЕРВОЙ ЛИГИ АРМЕНИИ
Департамент организации и проведения соревнований ФФА утвердил даты и время перенесенных матчей 3-го, 7-го, 12-го и 13-го туров Первой лиги Армении, а также даты и время 18-го и 19-го туров весенней части сезона.
Таким образом, перенесенный с 7-го тура матч БКМА - «Урарту-2» назначен на 26-ое февраля. Матч состоится в Техническом центре-академии ФФА, начало в 14:00.
Вновь с БКМА, но уже в рамках стартового 18-го тура второй части чемпионата мы сыграем 3-го марта. Этот матч состоится на базе «Урарту», начало в 14:00.
В следующем, 19-го туре ребята «Урарту-2» на выезде сыграют против футбольного клуба «Вест Армения». Матч состоится 7-го марта в футбольной академии Эчмиадзина в 14:00.