Ի՞ՆՉ ԱՆԵԼ․ ԽՈՐՀՈՒՐԴ Է ՏԱԼԻՍ ԱՆԱՏՈԼԻ ԱՅՎԱԶՈՎԸ
Այս անգամ ժամանակը հետաքրքիր դարձնելու իր խորհուրդներով կիսվում է Անատոլի Այվազովը։ Եկեք ծանոթանանք՝ ի՞նչ ֆիլմեր, խաղեր ու ժամանցի այլ տարբերակներ է առաջարկում «Ուրարտուի» 24-ամյա դարպասապահը։
Ի՞ՆՉ ՖԻԼՄ ԴԻՏԵԼ
«Դժվար հարց է։ Ֆիլմերից կառաջարկեմ երկուսը, որոնք կարող եմ միշտ նայել․ դրանք են՝ «Օրինապահ քաղաքացին» և «3 օր փախուստի համար»-ը։ Անպայման դիտեք այս ֆիլմերը» ։
Ի՞ՆՉ ԿԱՐԴԱԼ
«Խորհուրդ եմ տալիս կարդալ Գաբրիել Գարսիա Մարկեսի «100 տարվա մենություն» վեպը, այն 20-րդ դարի լավագույն ստեղծագործություններից է համարվում» ։
Ի՞ՆՉ ՍԵՐԻԱԼ ԴԻՏԵԼ
«Մտքիս առաջինը եկավ «Իշխանությունը գիշերային քաղաքում» սեիրալը։ Հենց դա էլ սիրով խորհուրդ կտամ դիտել»։
Ի՞ՆՉ ԼՍԵԼ
«Հիմնականում լսում եմ ընկերներիս ստեղծագործությունները։ Շուտով հասանելի կլինի «Էնդշպիլի» նոր ալբոմը, երկու երգ արդեն դուրս է եկել։ «Xcho»-ի աշխատանքներն էլ խորհուրդ կտամ լսել նա Ամանորին երկու նոր երգ թողարկեց»։
Ի՞ՆՉ ԴԻՏԵԼ YOUTUBE-ՈՒՄ
«"Youtube"-ում հիմնականում հետևում եմ «КраСава» ալիքին, որտեղ հեղինակ Եվգենի Սավինը ցույց է տալիս ամենահետաքրքիրը ֆուտբոլիստների կյանքից ու բացահայտում նրանց ներքին խոհանոցը» ։
Ի՞ՆՉ ԽԱՂԵՐ ԽԱՂԱԼ
«Խաղեր շատ չեմ խաղում, բայց ազատ ժամանակ երբեմն PUBG-ի հեռախոսային տարբերակն եմ նախընտրում»։
«Մենք առաջին հերթին պետք է հոգ տանենք մեր հարազատների ու մտերիմների մասին։ Առողջությունը միշտ պետք է առաջնային լինի, իսկ մնացածն իմ կարծիքով մոտ ժամանակներս իր տեղը կընկնի։ Բոլորս շատ կարոտել ենք ֆուտբոլը, ուզում ենք վերադառնալ խաղադաշտ, անցնել աշխատանքի և իհարկե ուրախացնել մեր երկրպագուներին հաղթանակներով: Բոլորին ցանկանում եմ առողջություն ու համբերություն։ Քանի դեռ ազատ ժամանակ կա, անցկացրեք այն ընտանեկան միջավայրում»։

ЧТО ДЕЛАТЬ? РЕКОМЕНДУЕТ АНАТОЛИЙ АЙВАЗОВ
На этот раз советами о том, как интересно провести время делится Анатолий Айвазов. Давайте узнаем, какие фильмы, игры и другие варианты времяпровождения рекомендует 24-летний голкипер ФК "Урарту".
Из фильмов посоветую посмотреть два фильма, которые могу пересматривать вечно: «Законопослушный гражданин» и «Три дня на побег».
Посоветовал бы прочитать «Сто лет одиночества» Габриэля Гарсии Маркеса. Она считается одним из величайших произведений ХХ века.
Сериал, который приходит первым в голову, и который я посоветовал бы обязательно посмотреть - это «Власть в ночном городе».
Из музыки я слушаю в основном творчество своих друзей. Например, Эндшпиля, у него сейчас в процессе новый альбом, но пару треков уже вышло. Xcho тоже в период Нового года уже выпустил пару своих новых треков.
ЧТО МОЖНО ПОСМОТРЕТЬ НА YOUTUBE?
На ютубе в основном всегда смотрю блог "КраСава", там очень много интересного из жизни футболистов, раскрывается вся их внутренняя кухня.
В игры особо не играю, но в свободное время могу зависнуть PUBG Mobile.
Сейчас каждый из нас должен в первую очередь позаботиться о своих родных и близких. Забота о здоровье всегда должна быть первостепенной, а все остальное, как мне кажется, обязательно встанет на свои места уже в ближайшее время. Все мы уже очень соскучились по футболу, хотим вернуться на поле, приступить к работе, и конечно порадовать наших болельщиков победами. Желаю всем болельщикам крепкого здоровья, терпения, и пока есть столько свободного времени, проводите его в кругу своей семьи.