ՀԱՅՏՆԻ ԵՆ VBET ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՊՐԵՄԻԵՐ ԼԻԳԱՅԻ ՀԵՏԱՁԳՎԱԾ ՀԱՆԴԻՊՈՒՄՆԵՐԻ ՕՐԵՐԸ
ՀՖՖ Մրցումների կազմակերպման ու անցկացման բաժինը հաստատել է VBET Հայաստանի Պրեմիեր լիգայի՝ հետաձգված 4-րդ, 5-րդ, 6-րդ, 7-րդ, 8-րդ, ինչպես նաև մրցաշրջանի երկրորդ հատվածի մեկնարկային 16-րդ և 17-րդ մրցափուլերի օրերը և ժամերը։
Այսպիսով, «Ուրարտուն» փետրվարի 21-ին կանցկացնի 6-րդ տուրից հետաձգված հանդիպումը «Արարատի» հետ։ Խաղը կկայանա Ձորաղբյուրի մարզահամալիրում և կմեկնարկի 14։00-ին։
Մրցաշրջանի երկրորդ հատվածը կմեկնարկի փետրվարի 28-ին, իսկ «Ուրարտուն» իր առաջին հանդիպումը 16-րդ տուրի շրջանակում կանցկացնի մարտի 2-ին՝ Երևանի ֆուտբոլի ակադեմիայում հյուրընկալվելով «Արարատ-Արմենիային»։ Խաղի մեկնարկը 14։00-ին է։
17-րդ տուրում էլ կրկին հյուրի կարգավիճակով «Ուրարտուն» կմրցի Չարենցավանի «Վանի» հետ։ Հանդիպումը կկայանա մարտի 6-ին, ժամը՝ 14։00-ին։
Տեղեկացնենք նաև, որ հաստատվել է նաև VBET Հայաստանի գավաթի խաղարկության 1/8-րդ եզրափակչի «Փյունիկ» - «Ուրարտու» հանդիպման ժամն ու վայրը, այն կկայանա փետրվարի 25-ին և կմեկնարկի ժամը 14։00-ին։

ИЗВЕСТНЫ ДАТЫ ОТЛОЖЕННЫХ МАТЧЕЙ VBET ПРЕМЬЕР-ЛИГИ АРМЕНИИ
Департамент  организации и проведения соревнований ФФА утвердил даты и время перенесенных 4-го, 5-го, 6-го, 7-го, 8-го туров, а также стартовых 16-го и 17-го туров второй части Премьр-лиги Армении.
Таким образом, 21-го февраля «Урарту» сыграет перенесенный с 6-го тура матч с «Араратом». Матч состоится в спорткомплексе «Дзорахбюр», начало в 14:00.
Вторая часть сезона начнется 28-го февраля, а «Урарту» свой первый матч в рамках 16-го тура проведет 2-го марта, в гостях сразившись с «Арарат-Армения». Начало матча в 14:00.
В 17-ом туре «Урарту» сразится снова в гостях, но на этот раз с чаренцаванским «Ваном». Матч состоится 6-го марта в 14:00.
Сообщаем Вам, что утверждены также дата и время ответного матча 1/8 финала VBET Кубка Армении между «Пюником» и «Урарту», который состоится 25-го февраля, в 14:00.