ԿԱՆԱՆՑ ՖՈՒՏԶԱԼԻ ԲԱՑ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ. ՕՐ 4
Կանանց ֆուտզալի բաց առաջնության մրցումային չորրորդ օրը իրենց հերթական հանդիպումներն անցկացրին մինչև 12 տարեկանների խմբում հանդես եկող «Ուրարտու-աղջիկներ-2» և «Ուրարտու-աղջիկներ-3» թիմերը։
«Նոա-աղջիկներ-2» - «Ուրարտու-աղջիկներ-2» թիմերի միջև պայքարում հաջողության հասավ մրցակիցը, խաղն ավարտվեց 2-1 հաշվով։ Մեր թիմի միակ գոլը հեղինակեց Լինա Առաքելյանը։
Այնուհետև մեկնարկեց «Ուրարտու-աղջիկներ-3» - «Ավարայր ՖԶ» հանդիպումը։ Այս խաղում մեր աղջիկները 3 անպատասխան գնդակ ուղարկեցին մրցակցի դարպասը: «Ուրարտու-աղջիկներ-3»-ից հեթ-տրիկի հեղինակ դարձավ Լուսինե Սաֆարյանը։

ЖЕНСКИЙ ОТКРЫТЫЙ ЧЕМПИОНАТ ПО ФУТЗАЛУ: ДЕНЬ 4
В четвертый день Женского открытого чемпионата по футзалу команды «Урарту-девочки-2» и «Урарту-девочки-3», выступающие в группе до 12-ти лет, провели свои очередные матчи.
Матч между командами «Ноа-девочки-2» - «Урарту-девочки-2» наши футболистки уступили своим соперницам, матч закончился со счетом 2-1. Единственный гол нашей команды забила Лина Аракелян.
Затем стартовал матч «Урарту-девочки-3» - «Аварайр ФЗ». В этом матче наши девочки отправили 3 безответных мяча в ворота соперниц. Автором хет-трика стала Лусине Сафарян.