«ՓՅՈՒՆԻԿ-2» - «ՈՒՐԱՐՏՈՒ-2» (ՄԵԿՆԱՐԿԱՅԻՆ ԿԱԶՄ, ՈՒՂԻՂ ԵԹԵՐ)
Հայաստանի Առաջին խմբի առաջնության 23-րդ տուրի երկրորդ խաղային օրն «Ուրարտու-2»-ը կհյուրընկալվի «Փյունիկ-2»-ին: Հանդիպումը կկայանա «Փյունիկի» մարզադպրոցում և կմեկնարկի 17:00-ին:
Հավելենք, որ կարանտինային դադարից հետո Արամ Հակոբյանի գլխավորած թիմն առաջին խաղն անցկացրել էր տանը «Շիրակ-2»-ի հետ ու առավելության հասել 5-1 հաշվով:
Ստորև ներկայացնում ենք «Ուրարտու-2»-ի մեկնարկային կազմը։
«Ուրարտու-2». 1. Նարեկ Հովհաննիսյան, 15. Արթուր Խաչատրյան, 3. Էրիկ Ղարիբյան, 77. Էրիկ Սիմոնյան, 4. Էրիկ Փիլոյան, 18. Արսեն Եղիազարյան, 6. Էրիկ Վարդանյան (ա), 33. Արսեն Սադոյան, 10. Գոռ Լուլուկյան, 8. Հրաչյա Գեղամյան, 9. Էրիկ Պետրոսյան:
Պահեստայիններ՝  Ֆելիքս Խաչատրյան, Կորյուն Սեդրակյան, Արթուր Միսկիրջյան, Տիգրան Այունց, Հրաչ Սահակյան, Արթուր Մելիքյան, Կարեն Գալստյան, Ռուբեն Եսայան:

“ПЮНИК-2” – “УРАРТУ-2” (СТАРТОВЫЙ СОСТАВ, ПРЯМОЙ ЭФИР)
Во второй игровой день 23-го тура Первой лиги Чемпионата Армении “Урарту-2” в гостях встретится с командой “Пюник-2”. Встреча состоится на территории спортивной школы “Пюник”, начало в 17:00.
Добавим, что после карантинного перерыва команда под руководством Арама Акопяна первый матч провела на своем поле против команды “Ширак-2”, в котором одержала победу со счетом 5-1.
Ниже представляем Вам стартовый состав "Урарту-2".
"Урарту-2": 1. Нарек Оганесян, 15. Артур Хачатрян, 3. Эрик Гарибян, 77. Эрик Симонян, 4. Эрик Пилоян, 18. Арсен Егиазарян, 6. Эрик Варданян (К), 33. Арсен Садоян, 10. Гор Лулукян, 8. Грачья Гегамян, 9. Эрик Петросян.
Запасные: Феликс Хачатрян, Корюн Седракян, Артур Мискирджян, Тигран Аюнц, Грач Саакян, Артур Меликян, Карен Галстян, Рубен Есаян.